dekoracje wnętrz

Jakie fototapety są obecnie na topie?

Świat fototapet jest bardzo różnorodny, bardzo złożony i pełen niespodzianek. Ich projektanci bardzo starają się bowiem o to, by klienci mieli do wyboru cały szereg różnorodnych rozwiązań Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, iż nowych, stworzonych z dbałością o szczegóły modelu pojawia się obecnie coraz więcej. Na co jednak warto postawić wówczas, kiedy pragnie się mieć naprawdę stylowe wnętrze? Mamy odpowiedź!

3d

Modele trójwymiarowe stosunkowo niedawno pojawiły się na terenie naszego kraju, ale bardzo wyraźnie wiodąc, że stanowią one niezwykle udany mariaż walorów natury estetycznej oraz praktycznej. Ponadto są multifunkcyjne, bowiem nie tylko bardzo stylowo dekorują przestrzeń, ale zarazem także optycznie ją powiększają. To rozwiązanie szczególnie sprawdza się na niedużych przestrzeniach, na przykład w przedpokojach, sypialniach czy też jadalniach. W tym przypadku mamy do czynienia z bardzo ciekawym trikiem, czyli iluzją optyczną. Czy w związku z tym takie właśnie modele są droższe o d pozostałych? Na szczęście nie, jak najbardziej można je nabyć w przystępnych cenach, ciesząc się z ich rozlicznych zalet.

Printy geometryczne

Ostatnimi czasy bardzo modna jest wszystko to, co nowoczesne, co sprawdzi się znakomicie w przestrzeniach loftowych lub też industrialnych. Dlatego też nikogo nie powinien dziwić fakt, iż właśnie printy geometryczne ciągle staja  się bardziej popularne. Polacy z chęcią aranżują je w formie fototapet między innym iw swoich pokojach dziennych, ale nie tylko. Często pojawiają się one też w przedpokojach, jadalniach albo sypialniach. Oto jest sposób na wnętrzarski sukces, co do tego nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości!

Boho

Okazuje się, że ci, którym niekoniecznie po drodze z klasyczną nowoczesnością, bardzo często decydują się na prawdziwą eksplozję wzorów i kolorów, czyli fototapety boho. Trzeba przyznać, że dzięki nim można dodać niesamowitej energii każdej przestrzeni. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt ich rosnącej popularności. Ciągle pojawiają się nowe wzory, wiec każdy powinien znaleźć dla siebie dokładnie to, czego poszukiwał!